Sezónna vstupenka 23/24

13.09.2023 23:05
Divadlo P. O. Hviezdoslava
Laurinská 20
Bratislava

Spúšťame predaj limitovaných vstupeniek na divadelnú sezónu 2023/2024.

Máte tak možnosť vidieť celý aktuálny repertoár DPOH na Hlavnej scéne a v CO kryte. Príďte si pozrieť aj naše inscenácie, nielen vitráže.

Máme pre vás navyše špeciálny darček v limitovanej edícii. Pri zakúpení sezónnej vstupenky si môžete vybrať tričko alebo tašku s grafickým motívom vychádzajúcim z aktuálneho vizuálu novej divadelnej sezóny.

Ďakujeme vám za Vašu podporu a veríme, že spolu prestaneme kráčať radostne vzad. Máme svoju tvár, príďte zistiť akú.

 

Praktické informácie:

 

V prípade, že ste si vybrali Sezónnu vstupenku 23/24 s tričkom, napíšte nám na email dpoh@dpoh.sk, ktorú veľkosť ste si vybrali z možností:  S, M, L, XL, XXL. Tričko je aktuálne vo výrobe a bude k dispozícii približne v polovici októbra. Doručenie vieme zabezpečiť dvoma spôsobmi 1.osobný odber pred začiatkom predstavení vo Foyer divadla (prosím aby ste nás mailom informovali, na ktoré predstavenie prídete ako prvé) a 2. spôsob na vašu doručovaciu adresu.


 


 

Ak ste si vybrali Sezónnu vstupenku 23/24 s taškou, napíšte nám na email dpoh@dpoh.sk. Taška je aktuálne vo výrobe a bude k dispozícii približne v polovici októbra. Doručenie vieme zabezpečiť dvoma spôsobmi 1.osobný odber pred začiatkom predstavení vo Foyer divadla  (prosím aby ste nás mailom informovali, na ktoré predstavenie prídete ako prvé) a 2. spôsob na vašu doručovaciu adresu.


 


 

Po zakúpení Sezónnej vstupenky 23/24 vám vzniká nárok na zabezpečenie bezplatnej vstupenky na predstavenia v sezóne 2023/2024. Nákup bezplatnej vstupenky si uplatníte nasledovne:

Vašu emailovú adresu, ktorú ste použili pri nákupe celosezónnej vstupenky, zadajte do poľa „Pridať promokód“ pri vami zvolenom predstavení. Tým sa vám sprístupní bezplatný nákup jednej vstupenky na dané predstavenie a môžete si vybrať miesto v sále. Po absolvovaní nasledujúcich krokov a dokončení nákupu (bez povinnosti platby) vám na email bude doručená vstupenka na vami zvolené predstavenie, ktorou sa preukážete pri vstupe na predstavenie.


Poznámky:

  • možnosť uplatniť si Sezónnu vstupenku použitím emailovej adresy, ako promokódu, bude dostupná do 24 hodín po nákupe Sezónnej vstupenky
  • samotná Sezónna vstupenka 23/24, ktorú ste si zakúpili, automaticky neoprávňuje na vstup na predstavenie
  • Sezónna vstupenka 23/24 neplatí pre externé podujatia, hosťujúce divadlá a spolupráce
  • Sezónnu vstupenku 23/24 je možné použiť na každé predstavenie len raz
  • na každé predstavenie, ktoré máte záujem navštíviť, je potrebné si zabezpečiť novú vstupenku v nulovej cene
  • zakúpením Sezónnej vstupenky 23/24 nevzniká automatický nárok na konkrétne miesto v sále na celú sezónu
  • spolu so zabezpečením si nulovej vstupenky na predstavenie je možné v jednom nákupe zakúpiť aj ďalšiu/e vstupenku/y za príslušnú cenu